Paktofonika

8,7
55 ocen muzyki
powrót do forum osoby Paktofonika

Zawsze szkoda było mnie tego co stało się z Magikiem że popełnił samobójstwo i skoczył z okna swojego mieszkania ,to straszne zostawił żonę i 3 letnie dziecko :(.Miał talent ale nie wiem czy się załamał czy to przez jego schizofrenię?.Miał jakieś urojenia chyba że jest słaby i nie nagra już więcej dobrego kawałka i że nie ma talentu dobrego .On był zajefajny do tej pory pamiętam jego kawałki w Kalibrze 44 i PFK taki był młody a zaprzepaścił całe swoje życie miał ile 22 lata chyba jak skoczył wtedy ?.No cóż Rahim i Fokus to też dobre rapery ale już Fokus i jego produkcje typu Pijani Powietrzem to nie to samo jest .Fokus i Rahim trzymają poziom ale Magik miał ten dar rapowania że ludzie go zapamiętali ,no cóż szkoda mnie że jego dziecko go nie pozna i nie zobaczy .Miał przecież rodzinę i był po nagraniu płyty swojej 1 jako Paktofonika dlaczego to zrobił ?Wiem że jego teksty są teraz nawet badane od tyłu co znaczą i czy nie jest tam coś ukryte chodzi mnie o tajemnicę jego śmierći .No bo to dziwne tak nagle skoczyć i to 26 grudnia z 9 piętra bloku  .No cóż czy on naprawdę myślał że jest Bogiem tak jak rymował w piosence że ma jedną schizofrenię ?
Czyli że uważał się za Psychola czy jak ?.No cóż wiadomo że brał narkotyki ale moim zdaniem to przez chorobę umysłową to zrobił bo miał jakieś tam swoje świrowanie i myślał że jest gorszy od innych .Może dlatego odszedł też z Kalibra 44 bo czuł się gorszy od Joki albo Daba? Może oni go jakoś tam poniżyli czy coś i się na nich pogniewał?.To była tajemnica dlaczego odszedł z Kalibra 44 i nie pojawił się nawet w teledysku do kawałka ‘’Film’’ no cóż podobno po odejściu z Kalibra był załamany i pomogli mu Rahim i Fokus no ale i tak jednak mimo tego zabił się skacząc z okna czy nie miał poczucia własnej wartości i czuł się aż tak gorszy od innych ludzi?.Szkoda mnie go no cóż Kinematografia to był piękny album sam mam podobną ksywkę taką trochę w hołdzie PFK którzy mnie do tej pory podbudowują .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones