Paktofonika

8,7
55 ocen muzyki
powrót do forum osoby Paktofonika

Dla Magika szacunek, Rahima da się jeszcze słuchać, ale Fokus to "wacek" jakich wielu na tej scenie.

2903

Fokus to "wacek" jakich wielu na tej scenie? Przesłuchaj sobie choćby "powierzchnie tnące" to zmienisz zdanie.

2903

ohhh grzeszysz 2903, grzeszysz !

jachoooo

Mimo, że na co dzień słucham innej muzyki niż hiphop (a co za tym idzie nie jestem ekspertem) to właśnie fokus zwrócił moją uwagę. Przede wszystkim tworzy w różnych stylistykach, ma dość oryginalny głos, a i teksty są całkiem przyswajalne. :)

2903

Jak dla mnie Fokus jest w Paktofonice najbardziej charakterystyczną postacią. Głos i niesamowita technika. Po Paktofonice też świetnie sobie radzi.

QUeSTO

Dla mnie też Fokus najlepszy, ale każdy w Paktofonice był świetną indywidualnością.

2903

nawet tego nie komentujcie, widać, że gość o paktofonice dowiedział się z teleexpresu. pozdro złamasie!

marysm78

Haha dobra psychofanie/psychofanką mam większą wiedzę o Polskim Rapie niż ty więc nie zamierzam się z tobą kłócić
A złamasie to sobie mów to swojego "wacka"

2903

Dla Magika szacunek - bo sie zabił? Nazywasz kogos psychofanem samemu nim będąc, to sie nazywa hipokryzja. Słuchałem Paktofoniki za szczeniaka, dawno z tego wyrosłem, co nie zmienia faktu, ze to najabrdziej znany skład grający dobre rapy w Polsce. Proponuje Ci zaprzestanie krwioplucia w monitor i robienia szumu wokol swojej osoby, NO ALE TY PRZECIEZ TAK WIELE wiesz o polskim rapie, szkoda tylko, ze nie masz pojecia o ortografii, bo "Polska" pisana jako przymiotnik jest małą literą. Tak jak napisał ktoś nade mną, Paktofonika to 3 graczy a kazdy z nich był wielką indywidualnoscia.

Crisek

Posłuchaj sobie Dinali to zrozumiesz co to najlepszy w Polsce rap.
A dla Magika szacunek bo jako jedyny miał tam talent i skilsy na poziomie większym niż przeciętność.

2903

Dinal ;d Sugerowanie, ze to najlepszy rap w Polsce jest delikatnie mowiac- smieszne ;d

2903

A ja myślę zupełnie odwrotnie, bo moim zdaniem najlepszy był Fokus, potem Rahim, a najgorszy mAKIG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones