Paktofonika

8,7
55 ocen muzyki
powrót do forum osoby Paktofonika
aniolek1234

widocznie nie dorosłeś do takiej muzyki dzieciaczku, skoro nie lubisz słuchać i nie masz kompletnie żadnych argumentów to na cholere tu trollu włazisz ?

pacyna92

"widocznie nie dorosłeś do takiej muzyki"
Śmiechłem hardo.

aniolek1234

co ty możesz cioto życiowo wiedzieć o tej muzyce...

aniolek1234

ciekawe jakiego szajsu ty słuchasz? takich hejterów w necie na pęczki, więc nie zrobiłeś na nikim wrażenia koluniu...ciota normalnie

aniolek1234

Ej, co ziomki, zabolało, że ktoś może nie lubić Magika i tej jego inteligentnej paczki, co? I nie mówcie mi, że wyście dorośli do tego. Banda matołów i hejterów

Mc Majkel

Ja lubię PFK ale nie po filmie "Jesteś Pierogiem". Popieram twoje zdanie choć większość to psychofani po filmie.

aniolek1234

Człowieku posłuchaj ich tekstów , a później pisz że nie da ich sie słuchać !! Pfk 4ever !!
'' Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień ''

aniolek1234

Milcz kurvo
A co do was po co odpisujecie to fanatyk pedego.

.Xristo.

Cóż za kontrargument przeciwko zdaniu pewnego gościa. Tylko że raczej nie jest fanem Tede. Ja lubię PFK ale nie bądź takim fanatykiem.

aniolek1234

Są różne gusty,jeśli słuchać się nie da to nie słuchaj nikt nikogo nie zmusza ..tylko po co to rozgłaszać,nikogo i tak nie obchodzi twoje zdanie...

IcyCles

popieram :)

aniolek1234

Dzieciak...Szacun dla maga!!

aniolek1234

wracaj sluchac Biebera i firmy dzieciaku

aniolek1234

Właśnie... Spierd alaj do tedego i 1,8 l!

mako34

Zostaw pana Jacka w spokoju.

aniolek1234

Zgadzam się, a magig to w skokach najlepszy był, a nie w rapie.

czuczulka

Uważaj żebyś ty za nim nie poleciał za takie głupie gadanie

kingaangelina

ja wypiję red bulla zanim skoczę xd

aniolek1234

Twój nick wiele nam mówi o Twoim guście, nie wspomniawszy już o filmach, które obdarowałeś dziesiąteczkami i dodałeś do ulubionych, więc oszczędź proszę żenady.

użytkownik usunięty
aniolek1234

DOKUADNIE! MAZS 10%0 RACJ!

Naucz się pisać,potem odpowiadaj.

użytkownik usunięty
maksiurek

Widzę, że mamy naprawdę bystrego osobnika na sali, któremu sarkazm nie jest obcy w żadnej sytuacji.

błagam cię,nie poniżaj się już

użytkownik usunięty
maksiurek

mam nadzieję, że to nie trolling, a po prostu objawia się twoja głupota

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
w tym wypadku nabijam się z autora tematu

posłuchaj,nie jestem trollem ani idiotą,za to u ciebie objawiają sie oba -_-

użytkownik usunięty
maksiurek

to bardzo fajnie, twoje argumenty przemawiają do głębi mojego serca

twój idiotyzm najwyżej nie pojmuje muzyki granej przez ten zespół

użytkownik usunięty
maksiurek

aaa, czyli nadal jesteśmy na tym etapie, gdzie nie rozumiesz co to sarkazm?
otóż słucham PFK i Kalibra od dobrych sześciu lat, mam ich wszystkie płyty i chyba jestem w stanie nazwać siebie, o zgrozo, fanem. po prostu ten temat był tak głupi, że postanowiłem się ponabijać z jego autora, podkreślając cechy dyslektycznego antyfana.

aha spoko.sorry za kłótnie ;)

maksiurek

Chcesz gadać z fanami pfk, a podstaw nie znasz, żeby do takiej dyskusji przystąpić. Wygoogluj sobie, jak nie ogarniasz:

11 Fokus, Rahim - "Ja to ja 2 (dokuadnie tak!)" Fokus

btw Paktofonika o 15 lat wyprzedzała współczesność, teraz taki "trolling słowny" jest na fali.

aniolek1234

Fryderyka w 2001 roku dali za jakieś gówno nie dające się słuchać? No ciekawie. To chyba jakiś trolling, bo kaliber 44 to też porządna grupa. W sumie marne prowo.

luk11c4

Fryderyka daja znajomi znajomym wiec mi nie wyjezdzaj z tekstem ze dobrzy artysci to tacy co dostają fryderyka.

hubi1994

Nie wyjechałem tobie. Pozdrawiam.

aniolek1234

to troll czy na serio tak myślisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones