PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31400}
6,5 11 919
ocen
6,5 10 1 11919
6,0 3
oceny krytyków
Blokersi
powrót do forum filmu Blokersi

powracam do niego

ocenił(a) film na 6

Wydaje mi się że film nie oddaje tego co jest naprawde ukryte w kulturze hip-hopowej...podoba mi się to, że wypowiadają się znane osoby na scenie hip-hopowej o swojich początkach...podobało mi sie wypowiedzi peji swojej ławeczce i jak można zarabiać, albo fenomenu jak zaczynali nagrywki, ni oczywiści wypowiedz eldoki na temat graffiti...szkoda że nie am tam osób typu : ZIP skład czy chłopki z ewenementu...film jest ok , czesto do niego powracam

made

Może i film nie ukazuje wszystkiego, co powinien ukazywać, ale dobrze, że przynajmniej ktoś się tym zajął. I chwała mu za to. Bo pewnie większość ludzi do dnia dzisiejszego uważała by że blokersi tylko "ćpają" i rozwalają wszystko, ze tak powiem, chociaż na pewno jeszcze wiele osób wychodzi z takiego założenia.
Oczywiście mogło by się znaleźć w nim więcej ciekawych ludzi polskiej sceny hip hopowej, ale któż lepiej by opowiedział o tej kulturze jak nie peja czy eldo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones