PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31400}
6,5 11 919
ocen
6,5 10 1 11919
6,0 3
oceny krytyków
Blokersi
powrót do forum filmu Blokersi

gdzie w tym filmie występuje ktokolwiek z paktofoniki? fokus, rahim?
bo magik już nie żył, jak ten film był kręcony. w soundtracku jest jeden kawalek paktofoniki, ale nikt z pfk nawet nie został wspomniany.

men_griszczuk

No dokładnie co to ma być, czy to kabaret??
Gdzie Katowice- stolica HH, najwieksze podziemie w całej Polsce?
Gdzie Paktofonika- Mag, Fokus i Rah?????? Ludzie tworzyli prawdziwi hip-hop i co tylko dlatego koleś o nich nie wspomniał bo nie mówi sie o nich w telewizji i nie robią furory jak np Peja.
Jeżeli koleś chciał coś nakrecić powinien chociaż zapoznać sie troszeczkę z kulturą hip-hopową i ludzmi którzy naprawde tworzą tą muzykę!
Myślałam że coś bedzie z tego filmu, ale cóż zawiodłam się, mam nadzieje, że powstanie jeszcze kiedyś film odzwierciedlający naprawde co co dzieje sie na blokowiskach i co naprawde tworzą Ci ludzie.
Koleś pojechał po bandzie jak chuj!!!!
Fajnie ma w domu xD

fmartyna

Ja bym tam najbardziej chciał żeby powstał film dokumentalny o Magiku :) Wywiady z Joką, Dabem, Fikusem, Rahimem, oraz rodziną Magika. Jego historia, o tym co mogło spowodować jego czyn ( ;( ).


A Eldo mnie w ogole nie interesuje =/

MasterKard

k***a fikusem ;/// Miało być Fokusem oczywiście =)

MasterKard

A z resztą gdyby nie Kaliber i 3XKlan to nigdy by nie powstała Paktofonika (a po śmierci Maga Pokahontaz). To przecież Magik ukształtował swój styl właśnie z Joką (Foką, Sroką xD) i dAbEM.

Tak więc szacunek ma ode mnie zarówno Kaliber 44, 3XKlan i Paktofonika, chociaż żadna z tych formacji już nie istnieje (chociaż... Pokahontaz to prawie PFK tylko już bez Maga [*]).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones