PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31400}
6,5 11 915
ocen
6,5 10 1 11915
6,0 3
oceny krytyków
Blokersi
powrót do forum filmu Blokersi

film nie jest zły

ocenił(a) film na 7

choć przeszkadzało mi to, że był robiony głównie pod Peję a np. Fisz w całym filmie wypowiedział się ledwo jeden raz. Ogólnie do projektu powinno być wciągniętych jeszcze kilku chłopaków, którzy na pewno opowiedzieliby coś ciekawego.
Dobrze, że poruszane są różne problemy.
Film jest warty obejrzenia, niektórym na pewno pozwoli trochę lepiej zrozumieć hiphopową kulturę.

novril

Zapomnieli o legendach hip hopu o Liroyu ,Bolcu,Nagłym ataku spawacza, o Karrambie,.

ocenił(a) film na 7
hubi1994

O Liroyu z tego co pamiętam była mowa w filmie, o Nagłym ataku spawacza chyba też. Może chłopaki po prostu nie chceili brać w tym udziału wtedy... W każdym razie zgadzam się z wypowiedzią novrilla, za dużo Peji, tak jakby to miałby być film tylko o nim. Chociaż również film oceniam na dobry, bo kilka rzeczy się dzięki niemu dowiedzialam...

novril

właśnie, Peja i jego dukanie skutecznie psują ten film.

w sumie to mi się nie podobał, jedyny plus to muzyka.

ocenił(a) film na 7
igaanime

mnie się nawet podobał i uważam, że każdy kto kieruje się stereotypami typu "hiphopowcy to bandyci" itp. powinien go obejrzeć. Twórcy mogli jednak trochę bardziej postarać się w dobieraniu ludzi. Widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie:)

novril

taa, ja wiem, że ten film miał mieć jasny przekaz, ale mogli go wykonać jakoś bardziej... atrakcyjnie. bo to co zrobili jest nudne i zniechęcające.

igaanime

ale moim zdaniem jasno klapmięte jest dla tumanów w kapturach jarjących zielsko, że ok, niech piją piwko pod biedronką, ale w wolnych chwilach niech pracują nad swoją pasją, motyw gdy peja rapuje do pończochy i ta bida z poznańskich ulic, a teraz? jak wygląda, jak się prowadzi? jaką robi ( jakościowo ) muzykę?

"Wiecie co z tym filmem zrobić" / parafrazując samego Rycha ;)

novril

Film jest robiony głównie pod Peję i Eldo z tego względu, że jednym z jego jakby pomysłodawców i inicjatorów (w sumię nie wiem jak to nazwać) był Arek Deliś, właściciel wytwórni T1-Teraz gdzie wtedy Peja i Eldo wydawali swoje solówki i to miała być taka jakby ich promocja (oczywiście to nie było oficjalnym założeniem filmu). Ogólnie film w środowisku HH zebrał bardzo negatywne recenzję, a dziś m. in. właśnie Peja i Eldo wstydzą się udziału w tym filmie bo był on bardziej nastawiony na sensację i ich wypromowanie niż opowieść o Hip-Hopie. Dużo można o tym pisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones