PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31400}
6,5 11 919
ocen
6,5 10 1 11919
6,0 3
oceny krytyków
Blokersi
powrót do forum filmu Blokersi

Ehhhh...

ocenił(a) film na 5

Nie przepadam za HH ehh a film z nudów oglądnąłem hmmm.. mało nie usnołem... ale ciekawość mnie chytała zobaczyć ten dzisiejszy "stracony" jak dla mnie świat nastolatków hmmm... W filmie zaszokowała mnie wypowiedź jednego gościa który nazwał przyszłych słuchaczy jego hip hopowej muzyki - gówniarzami w szerokich spodniach i że jest ich 3/4 i ze zdenerwowaniem to mówiąc miał oburzenie że nie dostał pieniędzy na jakąś tam jego płytę... Film także obrazuje pozytywną stronę HH ale także i tą złą... Ja patrzałem na to wszystko z pewnym dystansem bo mam inne przekonania. Myślę że warto oglądnąć choćby ten film ze względu na możliwość zobaczenia dzisiejszego świata młodzieży.. Mówie do tych co nie są w tych klimatach... Wiele ciekawego sie dowiedziałem i jak to ktoś w filmie wspomniał ten HH to już będzie pewien element histori Muzyki Polskiej to dzisiejsza młodżież wybrała właśnie HH i teraz wszystko wokół niego sie kręci i dla samej ciekawości warto zobaczyć... Hmm trudno mi ocenić film bo nie jestem w klimatach HH ale jednak to zrobie :-))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones