PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31400}
6,5 11 919
ocen
6,5 10 1 11919
6,0 3
oceny krytyków
Blokersi
powrót do forum filmu Blokersi

Peja to super koleś, luzak. Zajebiście gra w filmach! Zero tremy, fajnie gada, wypas nawijka i wogóle - jak na polskich hiphopowcych to cud! Bo co drugi to z tremą wyskakują i pieprzął wywiad czy film.
Chciałby oglądać filmy z Peją. Szkoda że nikt nie daje mu propozycji do filmów - bo napewno by zagrał. PEJA GRAJ W FILMACH!!!!!!

ocenił(a) film na 7
reaper

no fajnie gada fajnie ;D

za krotki. (noi co)

reaper

peja rysiu jest żalowy, mialem okazje z nim rozmawiac na koncercie Cali Agents w Poznaniu (klub Blue Note). sprawial wrazenie jakby zakonczyl edukacje na 6 klasie podstawowki...

nespriv

Hahaha zalowy jestes ty. To czlowiek z klasa, ktory smialo wyraza swoje poglady pomimo ze nie sa akceptowane, ani szanowane przez takich prostakow jak ty. twoja edukacja zyciowa (old schoolowa) jest na etapie przedszkola albo i zlobka wiec nie kompomituj sie wiecej :-), a ta szkola jest najwazniejsza, bo czym jest edukacja w porownaniu do zycia?

agnieszka9088

Człowiek z klasa, który szuka zadymy bo sie wykoksowal w pol roku tracac przy tym na wadze mozgu. Nie pisze ze takie sprawiał wrażenie bo na takiego wyszedl w 100%. Nie bede sie znizal do Twojego poziomu piszac, ze jestes prostaczyna bo nie mialem (watpliwej) przyjemnoisci z Toba rozmawiac.

nespriv

On nie szuka zadamy, ani kłopotow. To ze umie sie bic i korzysta z tego wtedy kiedy jest to potrzebne nie oznacza ze szuka zaczepki. Fajnie jest porozmawiac z ludzmi ktorzy maja inne poglady ale tylko wtedy kiedy ich romowa jest sensowna i uzywaja odpowiednich argumentow. To czy koksowal czy nie to juz jego sprawa, ja w to nie wnikam, ale intelektualnie na pewno na tym nie ucierpial.

agnieszka9088

Byłem świadkiem sytuacji, która nie pozostawiła wątpliwości co do Ryszarda. To jest mój argument. Założę się, że jesteś z Wielkopolski...

nespriv

A ja nie bylam swiadkiem ani jednej sytuacji, ktora by go kompromitowala... Poza tym Jego teksty sa bardzo dobre. I tak w roli scislosci, na podstawie Twoich przezyc nie bede Go oceniac, a skad moge miec pewnosc, ze nie klamiesz i o co w tym wszystkim chodzi? Kazda sytuacje mozna inaczej odebrac, zinterpretowac, zalezy od czlowieka. Jak dla mnie to zaden argument. W dodatku jest mnostwo osob, ktore za nim nie przedpadaja i sa w stanie Bog wie co wymyslic, zeby Go oczernic i puscic nowa plote he. Nie radze Ci sie zakladac... bo bys przegral.

agnieszka9088

Masz racje moim hobby jest siedzenie na forach i oczernianie ludzi. Powiedz mi jak zinterpretujesz deszcz bluzgów z ust Rycha w stronę Bogu ducha winnej dziewczyny bawiącej się na koncercie. Ja interpretuje to jako brak kultury. Poza tym w rozmowie przeprowadzonej z nim w czasie oczekiwania na autografy wyszła cała jego elokwencja, którą mogliśmy zaobserwować np w programie Kuby Wojewódzkiego.

nespriv

Nie wiem co jest Twoim hobby i nie interesuje mnie to. Deszcz bluzgow? Sama niejednokrotnie wyrazam sie wulgarnie he. Nie wazne jest jednak jak mowimy, ale co mowimy. Kazdy wypowiada sie w swoj indywidualny sposob. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Czy ta dziewczyna byla Bogu ducha winna? Nie wiem ,ale jestem wrecz przekonana,ze nie!oczywiscie zakladajac,ze mowisz prawde. W jaki wiec sposob moze to odebrac osoba postronna? Dokladnie tak jak Ty lub ja lub ktos jeszcze inny, to juz sprawa dyskusyjna... Moim zdaniem, jesli Peja mial powod to zachowal sie w porzadku. Co wiecej powiem,ze w moim miescie "jazdy" (wyzywanie itp.) z użyciem wulgaryzmow to rzecz normalna,ktora nie jest zadna obraza, ale jednym ze sposobow rozmowy. Oczywiscie sa tez ludzie, ktorzy tego nie akceptuja, ale mi to "lata" kolo... heheh. I nie jest to brak kultury... ale Ty tego nie zrozumiesz tak jak wielu innych zachowan i nie mowie tego,zeby bron Boze Cie obrazic. W programie Kuby Wojewodzkiego Peja zachowal sie stylowo i z klasa. Jego elokwencja byla nienaganna. A co do oczekiwania na autografy... nie wiem nigdy nie chodze do nikogo po autografy hehe. A tak swoja droga jakie to musi byc meczace i wkurwiajace kiedy po koncercie, przychodzi gromada ludzi z mnostwem beznadziejnych pytan. Ludzi,ktorzy nie maja pojecia o tej subkulturze ani hip hopie,nie rozumieja tekstow w roznych kawalkach, ale przyszli na koncert, bo Peja modny zaczal sie robic, a autograf? Fajna pamiatka, a do tego bedzie sie czym znajomym pochwalic. ZALOSNE!!! Raper nie ma z szerkoim usmiechem robic wszystko pod publike, tylko tworzyc dobra muzyke.Ale ludzie o tym zapominaja. Nic nie warci sa artysci, ktorzy przesiakaja komercja. i wlasnie miedzy innymi za to Wielki Respect dla Peji, ktory jest w 100% naturalny i niczego nie udaje.

agnieszka9088

Peja mając powód zachował się w porządku? He he. W porządku ja 'ku*wami' obrzucał!! Nie no spoko koleś, naprawdę!! Jego kultura osobista jest naprawdę wysoka. Na poziomie przyzwoitego drecha.

"W programie Kuby Wojewódzkiego Peja zachował sie stylowo i z klasa."

Naprawdę w niezwykłym stylu wplatał w zdania zgrabne 'ku*wy' w taki sposób, że 3/4 jego wypowiedzi było cenzurowane. Elokwencja jego oparta było o 'kur*we', która zastępowała wspaniale co 2 słowo.
Peja nie wyglądał na zmęczonego stojąc w tej samej kolejce do Planet Asia :P Może się dopchał, nie wiem, już tego nie widziałem. Ale jeśli zdobył dla siebie autograf to jestem przekonany, że miał się czym chwalić znajomym.

"Ludzi, którzy nie mają pojęcia o subkulturze hip-hopowej..."

Nie rozśmieszaj mnie nawet bo śmiem wątpić, że Twoje pojęcie o hip-hopie oparte jest o polskie teledyski z MTV. Po autografy nie śmigasz bo masz 10 kawałków z neta na krzyż i nie chce Ci się dźwignąć czterech liter na koncert, żeby kogoś wspomóc. Fajnie, że rozumiesz teksty 'w różnych kawałkach'...

nespriv

twoja odpowiedz swiadczy sama za siebie haha. kurwa trzeba przyznac ze jestes bardzo inteligenty zgrabnie pierdolisz od rzeczy. Powiem krotko bo glupkom i tak sie nie wytlumaczy. Idz zloz swoje zazalenia do Peji i powiedz co ci w nim nie pasuje i co o nim myslisz. Chyba sie nie obsrywasz? jak nie potrafisz mu tego powiedziec to ta cala twoja gadka jest na darmo... hehe

agnieszka9088

Jesteś żalowa jak Peja, nie mam już ochoty kłócić się ze śmieszną nastką. Bije od Ciebie kobiecością jak od tego Twojego 'obsrywania się'.

nespriv

Wole byc zalowa jak Peja niz ograniczona jak ty. jezeli dyskusje nazywasz klotnia to rzeczywiście smiem twierdzic ze masz zaledwie -"nascie" latek he, ja nie zamierzam ci sie rozliczac z mojego wieku, bo ani on, ani moja kobiecosc, o ktorej nie masz zielonego pojecia nie sa tematem rozmowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones